Bezpečnostné vložky

Ďalším dôležitým prvkom vášho bezstarostného bývania je bezpečnostná vložka. Bežné stavebné vložky sú dočasné a vyhovujúce len počas výstavby objektu. Pokiaľ chcete bývať a fungovať v bezpečí, je potrebné zamerať sa na niečo sofistikovanejšie. Cylindrická bezpečnostná vložka má zábrany proti vyvŕtaniu, rozlomeniu a vytrhnutiu, čím jej ochrana rastie. Bezpečnostné triedy od 1 do 4 určujú, akú ochranu vám dokáže cylindrická bezpečnostná vložka poskytnúť.

Ponúkame vám kvalitné bezpečnostné vložky švajčiarskeho koncernu KABA-GEGE, ktorého výrobný program orientovaný na bezpečnosť je vďaka svojej precíznosti známy na celom svete. Doprajte si aj vy pocit pohody v bezpečnom priestore.

Bezpečnostná vložka GEGE AP 1000

Obojstranná cilindrická bezpečnostná vložka GEGE AP 1000 patrí do základného radu ochranných bezpečnostných vložiek s poloprekrytým profilom. Vďaka vysokokvalitným materiálom zaručí cilindrická bezpečnostná vložka GEGE AP 1000 dlhodobú životnosť aj na vysokofrekventovaných miestach s častým otváraním dverí. Vhodná na bytové domy, kancelárie, ale aj rodinné domy, spoľahlivo ochráni váš majetok všade tam, kde to potrebujete.

Bezpečnostná vložka GEGE AP 1000 a jej technické parametre:

  • patentovo chránená bezpečnostná vložka
  • vysoká životnosť vďaka kvalitným materiálom
  • pevnejší, ťažko kopírovateľný kľúč
  • vhodná na protipožiarne dvere
  • využitie: bytové domy, kancelárie

Vyskúšajte aj ďalšie bezpečnostné prvky z našej ponuky: