Čím sa riadime pri práci

V spoločnosti BEM-tech v Prievidzi vyrábame hliníkové i plastové okna a dvere už veľa rokov a na trhu sme si už dávno vydobyli stabilnú pozíciu. Naši klienti sú s našimi službami spokojní (okrem výroby okien a dverí sem patrí i odborné poradenstvo alebo doprava) a nás najviac zo všetkého teší, keď je naša služba zaujímavá natoľko, že sa k nám rozhodnú opakovane vrátiť. Na našich zákazníkoch nám záleží a každý deň robíme maximum preto, aby sme ich dôveru nesklamali. Prečo by ste nás mali vyskúšať i Vy?

  • Skúsenosti už od roku 2008. Dlhé roky skúseností z nás urobili naozajstných odborníkov v odbore a na slovenskom trhu sme sa už dávno stali spoľahlivým a stabilným partnerom všetkých, ktorí sa zaujímajú o hliníkové a plastové okna.
  • Výroba na mieru. Ako hliník, tak plast sa dá takmer ľubovoľne tvarovať a my Vám vďaka tomu dokážeme ponúknuť okna a dvere i do atypických priestorov. Vašu zákazku s Vami individuálne prekonzultujeme, navrhneme Vám okná podľa Vašich predstav a hotový produkt Vám dodáme do niekoľkých málo týždňov.
  • Kompletný servis. V spoločnosti BEM-tech nekončíme len pri výrobe okien, ale snažíme sa i o to, aby od nás klienti vždy dostali ucelený servis, ktorý zahŕňa i detailné odborné poradenstvo alebo dodanie našich produktov zadarmo.
  • Vysoká kvalita produktov. V oblasti okien, dverí a ich príslušenstva pre Vás vyberáme tie najlepšie materiály a technológie, ktoré sú na trhu k dispozícii. Naviac ich vieme profesionálne spracovať a dodať Vám ich v takej kvalite, aby Vám vydržali desiatky ďalších rokov.
  • Široký sortiment. V oblasti hliníkových i plastových okien a dverí máme vždy k dispozícii niekoľko rôznych profilov, ktoré uspokoja i tie najnáročnejšie požiadavky, a tiež stovky rôznych farebných a tvarových variant. Len pri oknách a dverách nekončíme, u nás si môžete vybrať z desiatok doplnkov, ako sú bezpečnostné zámky, madlá, dverné výplne a veľa ďalších.