Dverné výplne

Keď ste sa už rozhodli pre vhodný rám dverí, na rade je dverová výplň. Bez ohľadu na to, kam dvere vedú, dverné výplne by mali byť funkčné a dostatočne reprezentatívne.

Dverné výplne sú často chápané ako estetický prvok celých dverí. Hoci ich estetická funkcia je nepopierateľná, veď práve dverné výplne predstavujú najväčšiu, a teda najviditeľnejšiu plochu vchodových dverí, nie je to len o peknom pozlátku. Vhodný materiál a dostatočná hrúbka dvernej výplne sú faktormi, ktoré ovplyvňujú izolačné vlastnosti celých dverí. Dverné výplne pre hliníkové vchodové dvere ako aj plastové vchodové dvere si môžete vybrať z nasledovných materiálov:

  • plastové dverné výplne
  • hliníkové dverné výplne
  • HPL dverné výplne

Vhodné dverné výplne sú tiež zárukou bezpečnosti, ktorú majú vchodové dvere poskytovať. Správna výstuž dvernej výplne má za úlohu zamedziť neželaným hosťom dostať sa do interiéru, preto pri ich výbere netreba zabudnúť ani na túto položku. V otázke bezpečnosti pomáhajú aj doplnky ako bezpečnostné zámkybezpečnostné vložky.

Dverné výplne rovnako ako celé vchodové dvere by v neposlednom rade mali byť správne osadené, aby vám teplo rodinného kozuba neuniklo na ulicu a samozvaní hostia nevnikli do interiéru.

Ponúkame vám kvalitné dverné výplne Perito, ktoré spĺňajú všetky požiadavky kladené na správne vchodové dvere. Vyberte si dverné výplne podľa vášho vkusu.

Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás.