Hliníkové dvere

Zastaraná predstava masívnych hliníkových konštrukcií je dnes už dávno minulosťou. Dnešku dominujú čisté línie, ploché tvary a ilúzia jednoliatosti. Hliníkové dvere vám ponúkajú presne to. No nielen ich estetická stránka, ale hlavne vysoko praktická, ich posúva stále vyššie na rebríčku žiadanosti.

Hliníkové dvere sú vďaka svojim vlastnostiam ideálne na polyfunkčné objekty s veľkým pohybom osôb, čo spôsobuje časté používanie, a teda veľkú záťaž. No svoje čestné miesto si postupne budujú aj medzi súkromnými objektmi, kde práve kvôli menej častému používaniu vydržia oveľa dlhšie.

Dnes už neplatí, že na jednej budove môžete použiť len jeden druh materiálu na okná aj dvere. Práve naopak, kombináciám sú dvere otvorené. Rôzne možnosti povrchových úprav dokážu zjednotiť výzor akýchkoľvek materiálov, a tak vaše odolné hliníkové dvere môžu vyzerať úplne rovnako ako vaše plastové okná. A práve vďaka vhodným kombináciám je možné dosiahnuť najoptimálnejšie varianty úspor.

Vhodné a praktické doplnky ako madlásamozatvárač dverí nielen ozvláštnia vzhľad, ale zároveň zjednodušia ovládanie hliníkových dverí. Bezpečnostné prvky ako elektromagnetický zámok, bezpečnostné zámky a bezpečnostné vložky spravia z vášho sídla váš hrad.
Povýšte svoju stavbu medzi funkčne, bezpečnostne a esteticky nadčasové diela. Hliníkové dvere jej dodajú na reprezentatívnosti.