Madlá

Madlo ako náhrada kľučky je využiteľné tam, kde je kľučka nežiadaná. Madlo sa väčšinou uplatní na vchodových alebo prechodových dverách, ktorých otváranie je s jeho pomocou jednoduchšie. Či ide o dvere drevené, plastové, hliníkové alebo presklené, madlo je použiteľné na akýkoľvek materiál. Rôzne tvarové a farebné prevedenia sa postarajú o estetické doladenie celkového rázu budovy.

Vyberte si madlo podľa vašich požiadaviek a predstáv:

  • jednostranné madlo
  • obojstranné madlo
  • kombinované madlo – madlo + kľučka
  • kombinované madlo – nerez + drevo

Madlo na dvere je zároveň kombinovateľné s inými prvkami, ako napríklad samozatvárač dverí alebo elektromagnetický zámok.

Madlá Veddor

Madlo Veddor je použiteľné na rôzne typy dverí – hliník, plast, drevo, sklo, oceľ prostredníctvom špeciálnych montážnych prvkov. Otváranie z jednej alebo z oboch strán, madlo Veddor vám umožní oboje. Kombinácie sú taktiež prípustné, a tak Veddor kombinuje madlo s kľučkou ako aj nerez s drevom.

Rôzne farebné prevedenie sa postará, aby madlo Veddor oživilo vaše dvere. K dispozícii sú nasledovné farebné odtiene: striekaná oceľ štandardne biela, zákazkovo v škále RAL, nerez leštený, nerez matný, zlatá – nitridtitan lesklý a matný. Oživte vaše dvere madlom Veddor. Pekné madlo dodá vaším dverám ten správny šmrnc.