Plastové dvere Gealan

Plastové vchodové dvere Gealan od špičkového nemeckého výrobcu sú zárukou precíznosti a elegancie. Koncern s medzinárodným dosahom začal s výrobou plastových profilov už v roku 1968, odkedy svoj systém neustále vylepšuje. Dnes sa plastové profily Gealan radia medzi jedny z najprepracovanejších. Plastové profily Gealan predstavujú rozsiahly súbor produktov na výrobu okien, dverí a roliet. Súčasťou systému sú plastové profily so stredovým tesnením, ako aj s dorazovým tesnením.

 

Plastové profily Gealan pre vchodové dvere spĺňajú všetky požiadavky na funkčnosť, bezpečnosť a estetiku. Ich jednoduchá údržba, dlhodobá životnosť a ekologické prevedenie sú ďalšími plusmi, ktoré určite oceníte. Vynikajúce izolačné vlastnosti vám pomôžu v zime udržať teplo tam, kde ho potrebujete a v lete vás zas pred ním ochrániť. Povrchová úprava a rôzne možnosti farebného prevedenia nielen ozvláštnia vaše vchodové dvere, ale spravia z nich skutočnú vizitku vášho domu či firmy. Acrylcolorové profily a fóliové dekory ponúkajú nespočetné množstvo kombinácií vhodných pre akékoľvek prostredie.

 

Ponúkame vám kvalitné plastové profily Gealan S 8000 IQ v konštrukčnej hrúbke 74mm vhodné pre vaše vchodové dvere. Plastové profily Gealan sú v závislosti od použitia pre okná a dvere rozlíšené výškou rámu a krídla, aby bola každá výplň plnohodnotná. Plastové vchodové dvere kladú iné požiadavky na funkčnosť ako plastové okná, preto je nevyhnutné rešpektovať túto skutočnosť a používať plnohodnotné profily určené na daný účel pre každé z nich.