Plastové dvere

Vchodové dvere

Vstup do akéhokoľvek priestoru by mal byť nielen funkčný, ale aj reprezentatívny. Staré a ošarpané vchodové dvere sú možno pekné na štýlových fotografiách, do reality však nepatria. Lebo kadiaľ sa nechce vstúpiť vám, určite sa nebude chcieť vstupovať ani iným návštevníkom a už vonkoncom nie pozitívnej energii.

Či plánujete na váš vchod osadiť plastové vchodové dvere alebo hliníkové dvere, vôbec sa nemusíte obmedzovať len na jeden materiál. Možností a kombinácií je dnes k dispozícii dosť pre každého. Preto na jednom dome môžete vidieť súčinnosť plastu aj hliníku bez akýchkoľvek rozporov a bez toho, že by ste ich rozoznali. Plastové vchodové dvere vám okrem výhodnejšej ceny ponúkajú aj mnohé iné nesporné výhody. Dlhodobá životnosť, jednoduchá manipulácia a estetické prevedenie sú vlastnosti, ktoré určite oceníte.

Vyrábané z tvrdených extrudovaných PVC profilov, plastové vchodové dvere využívajú rôzne typy dverových výplní. Vhodnými doplnkami na plastové vchodové dvere na bytových domoch sú madlásamozatvárač dverí, ktoré zjednodušia ich otváranie a zatváranie. Nezabudnite ani na bezpečnostné prvky ako elektromagnetický zámok, bezpečnostné zámky a bezpečnostné vložky, ktoré spravia vaše plastové vchodové dvere bezpečnostnou bariérou pre neželaných hostí.

Neviete sa rozhodnúť? Potrebujete poradiť? kontaktujte nás.